Oriola Marashi provokon me fotografitë e fundit, tregon këmbët vitale

Bukuroshja shqiptare para disa ditëve e fillojë edhe zyrtarisht sezonin e bikineve, ku pozoi në bikine. Mbrëmë ajo është shfaqur me një fustan të zi, ku përsëri vë në pah format e saj trupore.

Megjithatë, ajo ju sugjeron fansave që fokusin ta kenë diku tjetër. “Jepi një vajze këpucët e duhura dhe ajo do te pushtoje boten!”, ka shkruar ajo poshtë fotografive.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here