Ana Kabashi duket atraktive në një nga paraqitjet e fundit me fustanin dypjesësh

0
Këngëtarja e njohur shqiptare, Ana Kabashi, po vazhdon të jetë shumë e angazhuar me mbrëmje e koncerte. Meqë jemi në verë, ajo është thuajse çdo...

63 persona vdiqën në aksidente këtë vit

0
Gjatë periudhës janar-korrik, në Kosovë kanë ndodhur 11 mijë e 551 aksidente gjithsej. Në një përgjigje me shkrim për Gazetën Express, Policia e Kosovës...

Ronela Hajati tregon se kur e ka dhënë puthjen e parë

0
Këngëtarja shumë e përfolur, Ronela Hajati është munduar gjithmonë të jetë e rezervuar për jetën e saj private. Mirëpo, pavarësisht kësaj, ajo nuk nguron që...

Arjola Demiri reagon ndaj akuzave për përdorim të Photoshopit: Na keni lodhur me këtë...

0
Aktorja e njohur shqiptare, Arjola Demiri krahas një karrierë të suksesshme një fokus të madhe ajo e ka edhe ndaj rrjeteve sociale. Arjola shpesh herë...

Politikanët serbë rrahen në qendër të qytetit Apatin, për shkak të mospajtimeve rreth Kosovës...

0
Dy këshilltarë komunal në Apatin të Serbisë, Dejan Baçiq nga koalicioni “Moramo”, Millorad Mrgja dhe kryetari i Këshillit lokal nga partia Radikale serbe, janë...

Enca u jep ndjekësve disa këshilla se si t’i bëjnë pushimet: Paratë shkojnë dhe...

0
Këngëtarja nga Shqipëria, Enca Haxhia, është një admiruese e madhe e pushimeve. Ajo thuajse çdo ditë ndërron lokacionin e pushimeve, por së fundmi më së...

​Protestë me maune kundër rritjes së çmimit të çimentos

0
Përfaqësues të bizneseve dhe të sektorit të prodhuesve të betonit që po përballen me rritjen e çmimit të çimentos kanë protestuar sot para kompanisë...

Prokuroria sërish me aksion në Brezovicë

0
Prokuroria Themelore e Ferizajt është duke vazhduar përsëri aksion në Brezovicë. Lajmin e ka konfirmuar prokurori i Prokurorisë Themelore në Ferizaj, Rasim Maloku. Ai ka...

Era Istrefi pozon me një fustan ngjyrë rozë që tregon hiret e saj (Foto)

0
Duke qenë e dashur për projektet muzikore, vend të madh në admirimin e Era Istrefit zë edhe dukja e saj. Më shumë se 1.5 milion...

E besuara e Putinit që mburrej se po kënaqet duke vrarë ukrainas, vritet gjatë...

0
Në një sulm me raketa në Donbas ka humbur jetën rusja Olga “Kurs” Kachura, 52-vjeçe, komandante e një prej brigadave ruse që njiheshin me...