Bora Zemani e zbulon me kë e kaloi natën për ‘Shën Valentin’

0
Moderatojra e njohur shqiptare, Bora Zemani është emri më i përfolur nëpër media. Nëna e një djali dhe ish e dashura e finalistit të Big...

Të gjithë shqiptarët i ka përlotur, ja si duket sot aktorja e njohur e...

0
I ka përlotur të gjithë shqiptarët, ja si duket sot aktorja e njohur e ‘Shamikuqes’. Publikun shqiptar e bëri të dashurohet pas saj me rolin...

Plas sherri mes Beatrixes dhe opinionistes së Big Brother, publikohen mesazhet e ashpra mes...

0
Pas një heshtje në rrjetet sociale, këngëtarja dhe ish-banorja e Big Brother VIP, Beatrix Ramosaj ka reaguar. Përmes disa postimeve në InstaStory, Beatrix ka publikuar...

Ushtria dhe UDB shkëmbyen 3 dokumente për ta kapur Thaçin të gjallë, “blinduan kufirin”

0
Marrëveshja e Rambujesë konsiderohej goditje e madhe për Serbinë. Pas saj filluan bombardimet e NATO-s. Por, pas marrëveshjes Serbia kishte bërë plan për ta...

Deputetja e PDK-së: Leonora Jakupi shkakton tërmet në Serbi

0
Këngëtarja kosovare, Leonora Jakupi së fundmi ka publikuar këngën e saj më të re e cila titullohet “Komandant”. Kënga i është kushtuar pjesëtarëve të Ushtrisë...

Serbia nga 100 milionë euro në vit për strukturat paralele, Qeveria e Kosovës nuk...

0
Edhe 14 vjet pas shpalljes së pavarësisë së Kosovës dhe marrëveshjes me Serbinë për shuarjen e strukturave paralele, këto të fundit vazhdojnë të ekzistojnë...

DOKUMENT: Ky është numri i armëve që oficerët e FARK-ut ia dorëzuan forcave serbe

0
Ofensiva e forcave serbe në verën e vitit 1998 në rajonin e Dukagjinit, bëri që shumë fronte të shpartalloheshin. Kjo ndikoi edhe në largimin...

Eskalon Enca, kjo është përgjigjja e saj kur pyetet për marrëdhëniet seksuale

0
Enca Haxhiaj, ka publikuar një video, ku është përgjigjur në një pyetje të cilën thotë se ia bëjnë të tjerët. Ajo ka kërkuar të mos...

‘S’na tremb Putini’: Batalioni ‘babushka’ i grave të moshuara ukrainase betohet se do luftojë...

0
Një grup i grave të moshuara ukrainase janë paraqitur vullnetare në ndihmë të atdheut të tyre për të luftuar forcat ruse që po kërcënojnë...

Katër policë mbetën të lënduar nga aksioni i PSD’së në ZRrE

0
Katër zyrtarë policorë thuhet të kenë pësuar lëndime gjatë protestës së Partisë Socialdemokrate (PSD) që ndodhi të hënën brenda objektit të Zyrës së Rregullatorit...