Si duket sherri mes reperes Tayna dhe këngëtares Dafina Zeqiri është rikthyer sërish.

Një video e cila është bërë virale në TikTok ndjekësit këngën “Valle” të Taynas po e cilësojnë si një “diss” ndaj këngëtares Dafina Zeqiri.

“Nuk po di më çfarë të këndoj tallava aman aman of of”, janë këto vargjet e këngës të cilat i këndon Tayna.

Por, në një fragment të shkurtër të një kënge të saj, Dafina thotë: “Aman aman aa.”/insajderi/

Lojtës Videosh

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here