Këngëtarja e njohur shqiptare, Melinda Ademi, së fundi ka publikuar projektin e saj muzikor në bashkëpunim me Ledri Vulën.

E lidhur me suksesin e kësaj kënge, këngëtarja është shprehur shumë e lumtur, shkruan lajmi.net.

Kjo këngë, e cila  është lansuar premier para një jave, deri më tani ka mbledhur më shumë së 5.4 milionë klikime në ‘YouTube’.

“Kënga e re A M’KI DASHT ka arrit 5M+ views në YouTube! Jam shumë e lumtur dhe pom vjen mirë që po ju pëlqen. Faleminderit shumë😍❤️‍🔥 Shihemi në befasinë e radhës!”, ka shkruar ajo në këtë postim.

Pas kësaj ajo ka postuar një set me fotografi që me sa duket janë realizuar gjatë realizimit të videoklipit.

Ajo njihet për format e saj të trupit tejet seksi./Lajmi.net/

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here