Enca mbetet një nga vajzat më të ndjekura të show-bizz-it shqiptar.

Bukuroshja shpesh ndan me ndjekësit e saj plot momente nga jeta e saj personale dhe kjo e bën atë tepër aktive në rrjete sociale.

Së fundmi ajo ka ‘trazuar rrjetin’ me videon që ka qarkulluar. Në video këngëtarja shfaqet e zhveshur në pjesën e sipërme, ku duket prania e një djali misterioz, i cili i mbulon gjoksin me duar, të cilat mund të konsiderohen pamje +18. Kjo video është bërë virale kudo në rrjete sociale, por jeni kuriozë të dini përgjigjen e artistes?

Me anë të disa postimeve, bukuroshja na ka ‘dhuruar disa karamele’, pra disa foto shumë provokuese dhe për ato më erotiket ka ftuar ndjekësit e saj të abonohen në kanalin e saj ‘Only Fans’.

Epo, mesa duket Enca nuk e vret mendjen fare për atë video dhe vazhdon njësoj me provokimet e saj në rrjete sociale. Kam disa karamele që nuk i keni parë për ju. Karamele syri. Karamele goje. Nëse doni të shihni disa fotografi të tjera, të cilat janë shumë të zjarrta për Instagram klikoni linkun.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here