Programi i dashurisë “Për’puthen” është njëri ndër programet më të komentuara në trojet shqiptare.

Në këtë program ka pasur shumë konkurentë me histori të ndryshme. E në “Për’puthen Prime” mbrëmë ka ndodhur diçka për herë të parë. Për herë të parë pjesë e programit të dashurisë u bë një mami beqare.

Ajo është Çiljeta, është 25 vjeçare dhe është mami i një vajze, dhe gjithashtu ka ardhur ta kërkojë dashurinë brenda programit të famshmëm. Gjithashtu konkurentja e re me të hyrë pati një përballje me Arjanin, opinionistin e “Për’puthen”, ku filluan në britma me njëri tjetrin.

https://www.instagram.com/tv/CadLoFaFsK3/?utm_source=ig_web_copy_link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here