Sot një ditë e veçantë për Taynën.

Babai ditëlindjen dhe reperja nuk e ka kursyer një urim publik. Ajo ka publikuar në Instastory një foto të babait, duke e prezantuar kështu me ndjekësit, e duke e quajtur mashkullin më të rëndësishëm në jetën e saj.

“Gëzuar ditëlindjen mashkullit më të rëndësishëm në botë për mua, babit”, ka shkruar Tayna.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here