Plasin grushtet në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, dy persona qërojnë hesapet në mes të rrugës (Video)

Një rrahje mes disa personave ka ndodhur dje magjistralen Prishtinë-Ferizaj, përkatësisht në Çagllavicë.

Në disa pamje të publikuara shihet se ata godasin njëri tjetrin me grushta. Ishin kalimtarët e rastit ata që kanë ndërhyrë për ta neutralizuar situatën dhe që kanë njoftuar policinë për ngjarjen.Ndërkohë, nuk dihet se çka i ka paraprirë rrahjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *