Ish kolegia e Albin Kurti dikur, Aida Dërguti ka reaguar pas marrëveshjes për energjinë ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, raporton Gazeta Blic.

Dërguti ka ‘zbuluar’ kundërshtimet që ka bërë Kurti që prej kohës së Rambujës e deri te Brukseli me të vetmin qëllim sipas saj,që të vije në pushtet.

Reagimi i Aida Dërgutit:

I ngrati si duket krejt kundërshtimet prej Rambujesë e deri te Brukseli i ka bërë veç për një qëllim: pushtetin. Shihni qëndrimet/veprimet për të njëjtën marrëveshje.
#ëannabeHashim

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here