Në rrjetet sociale po bëhet virale një video e nxehtë e këngëtares Enca.

Ajo shihet teksa është topples dhe gjoksi i saj mbulohet nga duart e një burri. Ende nuk dihet se kush është burri misterioz.

Vetë Enca deri më tani nuk ka dalë me një reagim. Prej disa kohësh këngëtarja shqiptare jeton në Dubai dhe thotë se atje ka disa biznese.

Enca ka tërhequr disa herë vëmendjen me videot e saj sensual.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here