Rap-artistja nga Istogu, Rina Balaj, prej disa ditësh ndodhet në Greqi për pushime.

Ajo tashmë e ka bërë zakon që të sjell imazhe tërësisht të pa edituara, duke treguar se si duket trupi i saj pa ndonjë ndërhyrje, qoftë me ‘photoshop’ apo në forma të tjera.

E në këto të fundit që ka shpërndarë me bikini të bardha, ajo thotë se ka fituar peshë, se ka celulit dhe gjithashtu strija të reja.

“Jam mësuar që të mos i rregulloj fotografitë e mia. Kam fituar peshë, kam celulit dhe kam po ashtu strija të reja”, ka thënë Balaj në imazhin e hedhur në InstaStory.


Megjithatë, ajo admirohet tejet shumë për format trupore dhe për kujdesin që ka ndaj fizikut me ushtrime në palestër. 23-vjeçarja vetëm pak ditë më parë solli projektin e ri muzikor të quajtur “Daddy”. Për shtatë ditë ky projekt grumbulloi mijëra klikime në platformën tashmë të popullarizuar, YouTube.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here