Rina vazhdon me poza joshëse në bikini (Foto)

Rina ka postuar një fotografi ku shihet e veshur me rroba-banje.

Këngëtarja shqiptare e njohur Rina Balaj përveç talentin të saj të padiskutueshëm është mjaft e njohur edhe për linjat trupore që posedon. Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe ndan me fansat e saj më të rejat në lidhje me projektet muzikore.

Ajo solli imazhe ku shihej e veshur me bikine numër të vogël ku i theksonin linjat trupore mjaft shumë.

Fotografitë u pëlqyen dhe u komentuan shumë herë nga ndjekësit e këngëtares duke e komplimentuar atë për linjat e bujshme trupore.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *