Rita Ora iu uron të gjithëve të hënë të mbarë me imazhe joshëse

Këngëtarja qëndron pranë publikut me postime në rrjete sociale.

Dhe, Rita Ora sot ka publikuar imazhe teksa iu ka uruar të hënë të mbarë të gjithëve. E veshur me veshje ngjyrë të zezë ajo ka venë në pah figurën e saj të pazëvendësueshme. Rita, shihet e veshur me një bluzë të tejdukshme derisa ka treguar edhe reçipetat ndërsa në pjesën e poshtme ka të veshur një palë pantallona elegant.

Dukjen e saj për këtë të hënë e ka përfunduar me makijazh ngjyrë rozë dhe flokët bionde të dredhura paksa dhe siç shihet artistja e njohur ka bërë një ndryshim së fundi duke i shkurtuar.

Ndryshe, Rita Ora po vazhdon qëndrimin e saj  në Australi e cila së fundi thuhet se ka bërë një hap në lidhjet e saj romantike me njërin nga producentet e njohur, Taika Waitit, 45 vjeçar.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *