Rita Ora përmes imazheve joshëse nga Sidnei iu uron fansave javë të mbarë

Këngëtarja këtë postim e ka bërë në rrjete sociale.

Rita Ora ka postuar imazhe dhe video duke treguar disa nga momentet e saj në përditshmëri. Në profilin zyrtar Instagram, 30 vjeçarja ka ndarë me ndjekësit video në bikini, duke u ushqyer derisa shihet duke ngrënë edhe ëmbëlsira. “Një javë të mbarë të gjithëve! Unë ju dua miq!

Gjithashtu rrëshqitni për të parë se si duket kur unë ha tortë”, ka shkruar artistja e njohur në mbishkrimin e postimit.Ndryshe, e njëjta vazhdon të qëndrojë në Australi pasi do xhiroj programin ‘The Voice’ e cila luan rolin e juristes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *