Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Ronela Hajati e cila merr vëmendje me çdo paraqitje që bën, sërish mori po të njëjtën.

Kjo pasi që ajo shfaqet tejet e zjarrtë në imazhet e fundit. Ronela shkëlqen në foto e reja teksa përveç veshjes me stil në fokus ishin edhe linjat e kolme të turpit për të cilat komentohet vazhdimisht.

E veshur në të kuqe, Ronela dukete tejet joshëse dhe provokuese.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here