Këngëtarja shumë e përfolur, Ronela Hajati është munduar gjithmonë të jetë e rezervuar për jetën e saj private.

Mirëpo, pavarësisht kësaj, ajo nuk nguron që herë pas here të ndajë detaje. Së fundmi, Ronela i ka dhënë mundësinë fansave të saj të bëjnë pyetjet që dëshirojnë në Instagram dhe padyshim ato kanë qenë të shumta.

Ndër të tjera, këngëtarja është pyetur se kur e ka dhënë puthjen e parë “Viti 3 gjimnaz”, ka shkruar Ronela shoqëruar me një emoji me të qeshura. Shiko foton:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here