Këngëtarët e njohur shqiptarë, Sabiani dhe Adelina Berisha, kanë prezantuar  projektin e ri muzikor.

“Ma kadal” mban titullin bashkëpunimi i tyre, të cilin e kanë kompletuar edhe me videoklip.

Foto: YouTube

Artistja e njohur ka bërë një paraqitje të mrekullueshme në klip, gjersa ka rrëmbyer vëmendje me stilin e veçantë të veshjes.

Foto: Screenshot/YouTube

Kënga është ritmike, e realizuar për kohën e verës dhe besohet që do të pëlqehet edhe nga publiku e fansat e tyre.

Teksti është shkruar nga Saia, kurse për muzikën u përkujdes Sabiani dhe Marsel Gunga.

Foto: Screenshot/YouTube

Producimi ndërkohë u bë nga Gravity Music me video të realizuar nga ‘Fullmon Production’.

Projektin tanimë të plotë mund ta gjeni në kanalin zyrtar, YouTube. /Telegrafi/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here