Ish-komandanti i UÇK’së, Sami Lushtaku ka vizituar Hashim Thaçin dhe Kadri Veselin në Hagë, aty ku po qëndrojnë në paraburgim.

Kështu njoftoi Lushtaku përmes një postimi në Facebook, duke ia bashkangjitur edhe një fotografi në Hagë, me flamurin shqiptar kuq e zi. Lushtaku tregoi se Thaçi e Veseli kanë dërguar të fala. “Të fala ju bëjnë çlirimtarët”, shkroi Lushtaku.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here