Këngëtarja shqiptare, Enca Haxhia, komentohet shumë në mediat rozë.

E gjitha kjo pasi ajo hedh imazhe tejet provokuese në rrjete sociale. Teksa po kalon pushimet në ishullin Mykonos të Greqisë, ajo ka ndarë momentet e bukura që po i kalon atje.

Ajo ka publikuar një fotografi të realizuar gjatë argëtimit të saj në det. “Shijuese profesionale e jetës (vendoseni këtë në listën e profesioneve të mia në Wikipedia”, shkroi këngëtarja krahas fotos e veshur në bikini të kaltëra. Ndryshe, pushimet dhe jeta e saj luksoze komentohet shumë në media.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here