Një vr”asje ka ndodhur sot në magjistralen Ferizaj – Kaçanik, dhe si raportonRaportohet se një person ka mbetur i vd\ekur ndërsa vëllai i tij është i plagosur rëndë.Do të ju mbajë të informuar për detajet e reja.

mëson se vëllezërit që pësuan nga të shtënat me armë zjarri janë Kastriot dhe Hasan Berisha.Mësohet se i plagosuri është në gjendje të rëndë dhe është dërguar në QKUK.

Burimet e Sinjalit kanë bërë të ditur se Policia është në kërkim të personit të dyshuar për këtë vrasje, ndërkohë që të dy palët që janë përfshirë në rast kanë të kaluar kriminale dhe janë të njohur për policinë.Sipas të njëjtave burimeve motivi i vra”sjes është qërimi i hesapeve mes tyre

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here