Këngëtarja, Shkëndije Mujaj e cila më herët është njohur si një nga femrat shqiptare që nuk njihte tabu dhe tërhiqte vëmendjen e të gjithëve, por në një moment, ajo hoqi dorë nga zhveshja dhe ekspozimi i trupit për të vendosur mbulesën.

Së fundmi ajo ka postuar një video teksa shihet duke bërë ushtrime në natyrë, shkruan Kosovarja.

Por, ajo që bie në sy është kënga që ajo dëgjon në prapavijë, e që lidhet me kurbetin. Duke qenë se Shkëndija kaherë jeton jashtë vendlindjes, duket se e ka marrë malli për Kosovën.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here