Aktorja Shota Baraliu është ndër aktoret me më se paku komplekse për të mos thënë fare e pakompleksuar.

Ajo në secilën intervist është plotësisht vetja dhe e drejtpërdrejt duke i thënë cdoher gjërat ashtu si i mendon, shkruan InfoKosova.

E ftuar së fundi në një intervistë për T7 ajo tregoi se për momentin nuk është në ndonjë lidhje, ndërsa kur u pyet për kriterin e moshës ajo dha një përgjigje interesante.

“Sigurisht të jetë më i ri se un, se nuk jam moter medicionale me me dhan kokrra të tensionit” tha Shota./InfoKosova/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here