Ish konkurrentja e edicionit të dytë të “Për’puthen”, Shqipe Hysenaj vazhdon të komentohet në media.

Shqipja njihet si tejet energjike prej debateve që ajo krijonte në program. Por kjo energji e saj ka vazhduar edhe pas daljes së saj nga jashtë programit.

Së fundi ajo ka publikuar një video në ‘TikTok’ dhe videoja është bërë virale. Me bluzën e hapur, teksa Shqipja shtrihet aksidentalisht i del gjoksi jashtë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here