Enca Haxhia, si duket nuk di të ndalet, shkruan InfoKosova.

Ajo është 10shi i provokimeve të cilat i shfaq në rrjete sociale.

Këngëtarja shumë e dashur, ngjashëm ka vepruar edhe herën e fundit.

Në një fustan të zi, Enca lëshon derën dhe kap fustani te pjesa intime për të provokuar fansat e saj.

Shiko videon:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here