Një video e aktores dhe deputetes së Kosovës, Adriana Matoshi, në ‘TikTok’ është bërë virale. Ajo poston herë pas here video në ‘TikTok’, video të cilat marrin vëmendjen e ndjekësve.

Deputetja përmes videos tregon arsyen pse është beqare. “S’mar tylifare, s’marr gjethkon une, mkan lut gjith mkan lut hala pa e pas famën gjith, s’mar gjethkon”, dëgjohet duke emituar ajo.

Kjo video u shpërnda me të madhe. Ndryshe, ajo ka disa muaj prej kur është ndarë nga futbollisti belg, Keith Groeneveld.

Lidhja dhe ndarja me Keith ishte komentuar shumë në mediat shqiptare.

@adrianamatoshi

#fyp #funny #beautiful #love

♬ original sound – Dejana

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here