Ndërkohë duket se këto foto seksi të këngëtares shqiptare kanë tërhequr dhe vëmendjen e ish partnerit të saj, Mirko Luccarelli.

“Atje ku shkëlqen dielli”, ka shkruar ajo krahas fotos ku vë në pah format trupore.

“Hot”, ka qenë komenti që ka lënë balerini në foton e saj ndërsa nuk ka munguar një përgjigje nga këngëtarja. “Po çfarë do të thotë ‘hot’?”, ia kthen këngëtarja.

“Do të thotë ‘caliente’, ‘sexy’… a duhet të vazhdoj?”, i përgjigjet Mirco. “Aaa tani e kuptova.”, ka replikuar Soni Malaj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here