Sot do të mbahet ceremonia e betimit të ushtarëve të rinj të FSK-së.

Kjo ceremoni organizohet në kazermën e Komandës dhe Doktrinës në Ferizaj,

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here