Donjeta Kosumi, e njohur si Kallashi, për një kohë ishte kryefjala e shoubizit shqiptar, pasi përflitej në Kosovë e Shqipëri.

Vitet e fundit Kallashi pati shkëputje të kohë pas kohshme nga vallëzimi, andaj me raste edhe heshte.

Tashmë, është aktivizuar në rrjete sociale dhe poston mjaftë foto e video, por jo provokuese si dikur.

Madje, duket sikur pika e saj e fortë, të pasmet e saj po zvogëlohen dita-ditës, se a është efekt i dietës, dobësimit, apo o ka zvogëluar, kjo nuk dihet./kosovarja

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here