Ajo vazhdon të jetë një personazh shumë i ndjekur në rrjete sociale e njëherësh dhe shumë e përfolur.

Bëhet fjalë për artisten nga Peja, Ana Kabashi, e cila këto kohë ka qenë në fokus të shtypit rozë. Këngëtarja, e ndjekur nga 170 mijë njerëz vetëm në Instagram, ka marrë vëmendje me fotografitë e radhës.

Ajo shfaqet atraktive e në formë të mrekullueshme me një fustan dypjesësh blu të kombinuar me të zezë. Bluza me dekolte ia ka vënë në pah linjat trupore, për të cilat komentohet thuajse çdo ditë.

Të shumta gjithashtu kanë qenë edhe komentet pozitive që ka marrë në hapësirën e dedikuar për këtë pjesë. Ana ndryshe po punon prej muajsh për projekte të reja, që do të lansohen në vijim.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here