Tre shqiptarë kanë mbetur të lënduar si pasojë e një aksident trafiku në Raçë afër Prokuples në Serbi.

Burimet për Tëvë1 kanë bërë të ditur se ky vetaksident ka ndodhur mëngjesin e së dielës ku një veturë shihet se është rrokullisur dhe ka dalë nga rruga. Nga pamjet e siguruara nga Tëvë1 në vendin e ngjarjes shihet Policia e Serbisë dhe ambulanca.Deri më tani ende nuk dihet shkaku i këtij aksidenti.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here