Tuna publikon fotot e ëmbla të djalit, Zen

Këngëtarja po vazhdon ta shijojë epitetin nënë për herë të dytë.

Dhe, Tuna po ndanë fotografi të djalit të saj në rrjete sociale e cila po merr komente të shumta pozitive duke mos i munguar edhe kritikat.Sot ka postuar imazhe të reja, derisa shihet duke e mbajtur në prehër djalin e saj Zen.

Kujtojmë se, ditë më parë ajo u kritikua nga ndjekësit se nuk a ka mbajtur në mënyrën e duhur fëmijën.

Ndryshe, Tuna bashkë me Patrisin janë bërë prindër për herë të dytë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *