U dalin dhe fotot/ Tha se do ikte në Zvicër te djali, Arsimi ka në gisht unazën që i dha Ana: Mos u martuan këta

Pak ditë më parë, 28-vjeçari nga Maqedonia, Arsim Abdyli kërkoi largimin nga “Përputhen”.

Image

Ai tha se duhet të shkonte në Zvicër për të vizituar të birin. Fjolla Morina flet për herë të parë publikisht pasi u arrestua nga Policia pak muaj më parë

Mirëpo, pas largimit nga programi, Arsimi tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me një postim të bërë në Instagram. Ish-konkurrenti publikoi një foto të dorës së tij me një unazë në gisht, krahas së cilës shkruante “Nuk ka rëndësi dhurata, por mundi”.

E dini kush fshihet pas kësaj dhurate kaq domethënëse? Ana Lleshi, konkurrentja që u përjashtua nga “Përputhen” muaj më parë.

Burime ekskluzive për “Iconstyle” kanë treguar se dyshja janë në një lidhje dashurie me njëri-tjetrin.

Këtë e ka konfirmuar Meridian Ramçaj dhe për më tepër, ai ka publikuar dhe një foto krah Arsimit në rrjete sociale, duke shkruar: “Fotoja u mundësua nga Ana, faleminderit!”.

Kujtojmë se në muajin shkurt Ana dhe Arsimi u kapën mat. Dyshja publikuan foto në rrjete sociale dhe në sy ra divani i njëjtë.

Image

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *