Ditën e sotme, ish presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, festoi ditëlindjen e 54-të.

I biri i tij, Endriti, përmes një imazhi krahë gjyshit e gjyshes I bëri një urim prekës, shkruan al-pres.com.

“Babi, Çdo ditë e jetës tënde është ditëlindje, sepse një jetë të tërë ke qenë i gatshëm për t’u şakrifikuar për çlirimin dhr lirinë e Kosovës. Me shumë mall, dashuri dhe krenari shprehim urimet më të mira për ty: shëndet dhe kthim sa më të shpejtë në mesin tonë. Gëzuar ditëlindjen e 54!”, shkroi ai.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here