Ajo është bërë e njohur nga format e saj trupore dhe rrjetet sociale. Është fjala për Marina Farën, vajzën e këngëtares Eli Fara. Marina ka qenë shpeshherë kryeqendra e opinionit publik, për jetën e saj luksoze aq sa për fotot e saj “hot”.

Bukuroshja prej kohësh tashmë ka nisur pushimet, dhe pozat e saj të nxehta buzë detit nuk kanë munguar. Nëse do të hidhni një sy në profilin e Marinës në rrjetet sociale, ai është i mbushur me foto joshëse, ku vë në pah format e saj perfekte trupore.

E ato që bien më në sy janë të pasmet bombastike, që Fara nuk privohet aspak t’i reklamojë kurdoherë. Këto rezultate ne trupin e saj forma-forma vinë si rezultat i palestrës, ku Marina ushtrohet prej kohesh.

Edhe së fundmi, bukuroshja seksi ka pozuar siç vetëm ajo di. Me një palë bikini minimalistë të zinj, Marina “reklamon’ hiret në mes të shkëmbinjve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here