Një vetaksident ka ndodhur më herët në fshatin Bibaj të Ferizajt.

Indeksonline raporton se bëhet fjalë për një kamion të aksidentuar. Burimet e para bëjnë me dije se aksidenti ka përfunduar me fatalitet.

Metro ka dërguar pyetje në Policinë e Ferizajt dhe është në pritje të përgjigjeve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here