Bora Zemani dhe Donald Veshaj, janë një nga lidhjet më të komentuara këtë vit.

Dyshja, tani kanë rregulluar raportet dhe janë të pa ndashëm nga njëri-tjetri.
Bora ndau një moment intim me Donaldin në Instagram.

Pak para gjumit, Bora ledhaton pa pushim fytyrën e Donaldit,shkruan /Kosovarja/

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here