Pak javë më parë, Wanda Nara u pikas në plazhet e Ibizas duke bërë plazh topless. Ajo përdori duart për të mbuluar “asetet” e saj, “e turpëruar” që po po fotografohej nga paparacët.

Megjithatë “mjeshtrit” e lajmeve rozë kanë mundur të sigurojnë të tjera foto nudo të bashkëshortes së Mauro Icardit dhe duket qartë që ka pozuar me vetëdije për t’u fiksuar pa gjë veshur.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here