Këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari është bërë nënë për herë të dytë në 21 mars të këtij viti, por prapë është në formë.

Së fundmi bukuroshja po shijon pushimet verore dhe këtë na i ka treguar me anë të postimeve të saj në Instagram.

Ditën e sotme, duket se Zaimina i ka ‘vënë zjarrin’ rrjetit me fotot e postuara së fundmi me bikini.
Si gjithmonë mund të themi se ajo duket mjaft seksi.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here